Już niedługo będziecie można odkryć smak Mowi Supreme – łososia hodowanego z wielką troską w krystalicznie czystych wodach norweskich fiordów.

Heinz Yellow Mustard – prawdziwą amerykańską musztardę, rodem z Nowego Jorku. Wprowadzając jej dwie odmiany, producent poszerza swoją gamę produktów, powszechnie dostępnych w polskich sklepach.

Rational rewolucjonizuje teraz mniejsze kuchnie dzięki nowemu iVario 2-XS. System gotowania z dwiema kadziami jest niezwykle produktywny nawet w małych przestrzeniach, przejmując rutynowe zadania. Odpowiada za to pierwszy inteligentny system zarządzania energią iVarioBoost, który reguluje ciepło na całej powierzchni i dysponuje wystarczającą rezerwą mocy, aby przygotować 4,5 kg zapiekanki z mięsem w 6,5 minuty, łącznie z fazą podgrzewania. Inteligencja gotowania iCookingSuite wykrywa stan i wielkość potrawy i reguluje ścieżkę gotowania, dzięki czemu konieczność ingerencji pracownika jest tylko wtedy, kiedy urządzenie da znać. iVario 2-XS składa się z dwóch kadzi, z których każda ma powierzchnię podstawową 2/3 GN i pojemność 17 litrów.

Regał grzewczy DM-99001 do samoobsługi przez klienta z regulowanym kątem nachylenia półek utrzymuje gotowe potrawy i przekąski w odpowiedniej temperaturze.

Firma Komat opracowała nową ofertę na produkty sanitarne do dezynfekcji rąk. To szeroka gama najwyższej jakości produktów, które umożliwią dbałość o higienę i bezpieczeństwo, takie jak uchwyty, dozowniki łokciowe, dozowniki automatyczne, stojaki sanitarne oraz bezdotykowe stacje dezynfekujące.

AJ Food wprowadził do oferty olej słonecznikowy marki EFFO Deep Fry. Wysokowydajny, profesjonalny olej przeznaczony do głębokiego smażenia to produkt na bazie wysokooleinowego oleju słonecznikowego. 

Najpopularniejsze