W najbliższych dniach będziemy pracować nad protokołami sanitarnymi, na wszelki wypadek gdyby sytuacja się poprawiała lub gdyby umożliwiła jakieś uwolnienie, luzowanie restrykcji – poinformował premier Mateusz Morawiecki. W przyszłym tygodniu zostanie ogłoszona decyzja w tej sprawie.

21-23 lutego targi Expo Sweet 2021 nie odbędą się. – Zdecydowaliśmy o przesunięciu targów na pierwszy termin, w jakim będzie możliwość rozsądnej organizacji imprez masowych. Konkretną datę podamy tak szybko, jak to będzie możliwe, mamy nadzieję, że nie później niż w połowie lutego. Zakładamy, że datę podamy z wyprzedzeniem ok. 4-6 tygodni przed terminem realizacji targów, tak, aby wszyscy mogli zaplanować i przygotować stoiska – mówi Piotr Krasoń, Expo Sweet EZIG.

Kolejne państwa Europy przedłużają ograniczenia lub wprowadzają nowe, by powstrzymać pandemię koronawirusa. We Francji godzina policyjna będzie obowiązywała od g. 18. Obostrzenia przedłużono m.in. we Włoszech, Holandii i Szwajcarii. Kanclerz Niemiec Angela Merkel według mediów powiedziała, że kwarantanna w jej kraju może zakończyć się dopiero w kwietniu.

Hubert Gonera został certyfikowanym ambasadorem World Food Travel Association (WFTA) i będzie reprezentował Polskę w największej organizacji zajmującej się wspieraniem rozwoju i promocją turystyki kulinarnej na świecie.

Najpopularniejsze