Smart Cuisine - dania dietetyczne | Poradnik Restauratora

Opiniotwórczy branżowy miesięcznik ogólnopolski dla właścicieli i szefów kuchni lokali gastronomicznych –  nieprzerwanie 20 rok na rynku

Smart Cuisine - dania dietetyczne

Miejsce
Nadarzyn
Organizator
Klub Szefów Kuchni
Data
27 marca 2019

Fundacja Klubu Szefów Kuchni jest organizatorem konkursu „Smart Cuisine – dania dietetyczne”, który kieruje przede wszystkim do kucharzy, dla których zdrowe i smaczne gotowanie jest istotnym elementem życia zawodowego. Zadaniem konkursowym będzie przygotowanie dania pod hasłem: „Karotenoidy - naturalne barwniki w warzywach i owocach strażnikami parametrów zdrowia”. Uczestnicy mogą zgłaszać się do 25 lutego, a zmierzą się 27 marca podczas Eurogastro w Nadarzynie.

Celem konkursu jest poszerzanie wiedzy związanej ze świadomym, zdrowym odżywianiem. Organizator tym samym zachęca do poszukiwania informacji, potwierdzających bezpośredni związek pomiędzy codzienną dietą, a kondycją organizmu człowieka. W konkursie mogą wziąć udział osoby pełnoletnie, na co dzień pracujące w gastronomi, zamieszkałe na terenie RP lub poza granicami Polski. Uczestnicy startują indywidualnie lub w parze z pełnoletnim pomocnikiem. Na zadanie konkursowe będzie 60 minut, a do przygotowania danie pod hasłem: „Karotenoidy - naturalne barwniki w warzywach i owocach strażnikami parametrów zdrowia”.

Konkurs odbędzie się 27 marca podczas Targów Eurogastro w Nadarzynie. Zgłoszenia do konkursu należy przesłać w formie .pdf na adres ksk@fundacja-ksk.pl do dnia 25.02.2019. Organizator spośród nadesłanych zgłoszeń wybierze osoby, które zakwalifikowały się do udziału w konkursie na podstawie opisu i zdjęcia zgłoszonego dania konkursowego. Informacja o zakwalifikowaniu do konkursu zostanie przekazana do dnia 28 lutego.

Jury zostanie przedstawione do 15 marca, a ogłoszenie wyników odbędzie się 27 marca po zakończeniu konkursu. Nagrodami w konkursie są: 1 miejsce - 8.000 zł, 2 miejsce - 3.000 zł, 3 miejsce - 1.000 zł oraz nagrody rzeczowe.

Regulamin oraz zasady konkursu znajdują się pod linkiem:

http://www.klubszefowkuchni.pl/uploaded_files/cke_1549554142_regulamin-sc2019.pdf

Fundacja Klubu Szefów Kuchni powstała w 2008 roku z inicjatywy Klubu Szefów Kuchni: elitarnej organizacji, zrzeszającej wybitnych szefów kuchni w Polsce. Łączą siły, pomysły i entuzjazm, promując polską kuchnię i troszcząc się o edukację młodego pokolenia kucharzy. Celem działania Fundacji KSK jest m.in. kultywowanie narodowych i regionalnych tradycji kulinarnych, uzupełnianie wiedzy i umiejętności zawodowych członków oraz organizowanie i pomoc w przeprowadzaniu pokazów, szkoleń, konkursów i wystaw. Aktywność KSK oraz poszczególnych klubowiczów można na bieżąco śledzić na stronie FB: @fundacja.ksk.

 

Galeria

Zainteresował Cię temat? Udostępnij artykuł!
Kategoria
Kalendarium
Tagi
Data dodania
8 lutego 2019

Podobne artykuły

Międzykulturowa turystyka kulinarna pokoleń

18 marca 2019

23-24 maja odbędzie się IV Ogólnopolska konferencja naukowa poświęcona turystyce kulinarnej pt.: Międzykulturowa turystyka kulinarna pokoleń.

przeczytaj całość

Hotel Meeting

15 marca 2019

15 kwietnia w Airport Hotel Okęcie odbędzie się konferencja Hotel Meeting organizowana przez Business Speed Dating Poland.

przeczytaj całość

Więcej w dziale

Wydawca

ZDKP

Nasze tytuły

Partnerzy

Wydawca

Biuro Promocji i Reklamy "Generalczyk" sp.j.

ul. Szczęsna 10
60-587 Poznań
tel./fax (61) 852 08 94
email: redakcja@poradnikhandlowca.com.pl

Dyrektor Sprzedaży i Marketingu

Michał Bobrowski

tel. (61) 850 19 33
michalb@poradnikhandlowca.com.pl

Specjalista ds. Sprzedaży i Marketingu

Anita Kubiak

tel. (61) 851 37 08
anitak@poradnikrestauratora.com.pl