Miejsce: Gdańsk
Organizator: Międzynarodowe Targi Gdańskie
29-31 maja w Centrum Wystawienniczo-Kongresowym Amberexpo w Gdańsku po raz kolejny odbędą się Targi Spożywczo-Gastronomiczne FOODEXPO, największe targi branży spożywczo-gastronomicznej w Polsce północnej skierowane do profesjonalnego odbiorcy. Patronat honorowy nad targami sprawuje Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi.

Miejsce: Katowice
Organizator: Fair Expo
23-25 marca w Katowicach odbędą się 10. jubileuszowe Targi Cukiernicze, Piekarnicze i Lodziarskie, które zaprezentują najnowsze światowe trendy i nowinki z branży. Dziesiąta edycja Sweettargów będzie pełna konkursów, pokazów i atrakcji.

Miejsce: Nadarzyn
Organizator: Klub Szefów Kuchni
Fundacja Klubu Szefów Kuchni organizuje 1. edycję konkursu Smart Cuisine - dania dietetyczne. Zadaniem będzie stworzenie dania konkursowego pod hasłem: Karotenoidy - naturalne barwniki w warzywach i owocach strażnikami parametrów zdrowia.

Miejsce: Licheń Stary Hotel Atut****
Organizator: Hotel Atut
9 marca Hotel Atut w Licheniu Starym już po raz piąty będzie gościć uczestników mistrzostw Polski w potrawach i kawiorze z jesiotra. W całodniowej rywalizacji wezmą udział reprezentanci hoteli i restauracji z całej Polski. Dwuosobowe drużyny będą musiały przygotować królewskie potrawy z jesiotrem w roli głównej.

Miejsce: Nadarzyn
Organizator: Teo Vafidis
29 marca podczas Międzynarodowych Targów Gastronomicznych EuroGastro w Nadarzynie odbędzie się 14. Festiwal Kuchni Greckiej. Celem konkursu jest promowanie młodych utalentowanych kucharzy, udokumentowanie ich wiedzy zawodowej oraz promocja produktów i kuchni greckiej. Organizatorem konkursu jest Theofilos Vafidis i przy wsparciu merytorycznym Chef’s Club of Greece – Poland Branch Office i MT Targi Polska.

Miejsce: Warszawa
Organizator: World Food Poland
Targi WorldFood to nie tylko oferta dla handlu, to także możliwość nawiązania nowych kontaktów biznesowych z producentami oraz dystrybutorami żywności i napojów z kraju i ze świata dla branży HoReCa. – Merytoryczne szkolenia i warsztaty to rzetelna dawka wiedzy z zakresu zarządzania biznesem, a także nowinki w rozwijającej się branży gastronomicznej.

Miejsce: Gdańsk
Organizator: Międzynarodowe Targi Gdańskie, Restauracja Ambereside i Sebastian Cichy - Mobile Chef.
6-7 kwietnia w Centrum Wystawienniczo-Kongresowym AmberExpo w Gdańsku odbędzie się Grill Festiwal czyli Ogólnopolski Konkurs Kulinarny o tytuł Gold Grill Team. Organizatorzy to: Międzynarodowe Targi Gdańskie, Restauracja Ambereside i Sebastian Cichy - Mobile Chef.

Najpopularniejsze