Mistrzostwa Polski Sommelierów już w najbliższą sobotę. Otwarty dla publiczności finał zaczyna się o 17.00 w sali balowej Hotelu Regent w Warszawie.

Można będzie na żywo oglądać zmagania trzech finalistów z zadaniami teoretycznymi i praktycznymi, czyli obsługą klientów restauracji, w których wcielą się jurorzy konkursu. Publiczność po raz pierwszy wybierze własnego faworyta. Na gości finału mistrzostw czekają też konkursy i quizy z nagrodami.
W przerwach między wystąpieniami kolejnych zawodników będzie okazja do degustacji win zgłoszonych do Wino na medal - drugiej edycji konkursu adresowanego do działających w Polsce importerów, dystrybutorów i producentów wina. Zwycięzców konkursu poznamy tuż przed ogłoszeniem wyników mistrzostw. Wejście na finał jest bezpłatne, ale wymaga rejestracji: : Finał MPS - rejestracja
Przed finałem w salach i we foyer hotelu Regent odbędą się seminaria i degustacje adresowane do branży. O 14.30 rozpocznie się seminarium „10 przykazań” organizowane przez Wina z Tejo, o 15.00 TOP Kalifornia – degustacja najlepszych win kalifornijskich, a o 15.30 Rioja od nowa – seminarium i degustacja win z regionu Rioja. Na wszystkie obowiązuje rejestracja:

10 przykazań - Wines of Tejo

TOP Kalifornia

Rioja od nowa

Poradnik Restauratora jest partnerem medialnym tego wydarzenia.

Kalendarium

Najpopularniejsze