26 maja zapraszamy miłośników koni i konkurencji jeździeckich na XVII Święto Konia w Pałacu Mierzęcin Wellness & Wine Resort. Poradnik Restauratora jest partnerem medialnym tego wydarzenia.


Podczas tegorocznej edycji, miłośnicy koni i sportów jeździeckich a także rodziny z dziećmi mogą liczyć na wiele atrakcji. W programie znajdują się m.in. regionalne i towarzyskie zawody w skokach przez przeszkody (klasa L, P, N oraz mini LL,LL,L ). Podczas VI Mierzęcińskich Zawodów w Powożeniu zmierzą się ze sobą najlepsze zaprzęgi konne. Konnym atrakcjom towarzyszą zabawy i konkursy dla najmłodszych oraz pokazy kulinarne Szefa Kuchni Pałacu Mierzęcin.
Święto Konia to cykliczna impreza dla pasjonatów sportów konnych. Organizowana od 2002 roku przez Pałac Mierzęcin, cieszy się niezmiennie dużym zainteresowaniem i przyciąga gości z całej Polski. Zgromadzona publiczność może śledzić zmagania jeźdźców w skokach przez przeszkody i zawodach konnych zaprzęgów. Co roku Święto Konia uświetniają znani w hippicznym środowisku eksperci tego sportu.

PROGRAM XVII ŚWIĘTA KONIA

8:00 - Towarzyskie Zawody w Skokach przez Przeszkody (klasa mini LL, LL, L towarzyska) - Regionalne zawody w skokach przez przeszkody klasa L
12:30 - Oficjalne rozpoczęcie XVII Święta konia
12:45 - Regionalne zawody w skokach przez przeszkody klasa P
14:00 - Pokaz kulinarny Szefa Kuchni / Zabawy dla dzieci
14:30 - Regionalne zawody w skokach przez przeszkody klasa N (Grand Prix)
16:00 - VI mierzęcińskie zawody w powożeniu zaprzęgami konnymi
Siła vs. Zwinność - starcie dużych i małych koni
18:00 - Zakończenie 

 

 ŚwiętoKonia MierzęcinPLAKAT2019

Kalendarium

Najpopularniejsze