Podczas tegorocznej edycji targów powrócą także pokazy Master Class Show. Poprowadzą je mistrzowie polskiej sceny kulinarnej reprezentujący Polską Inicjatywę Kulinarną: Ernest Jagodziński, Krystian Sosnowski, Artur Lenczewski, Gieno Mietkiewicz, Krzysztof Kopciński i Paweł Serafin.

5 listopada w Airport Hotel Okęcie odbędzie się 6. edycja konferencji Gastro Meeting. Właściciele i managerowie restauracji oraz dostawcy produktów i usług dla branży HoReCa uczestniczący w spotkaniu będą mieć okazję, by wymienić się z innymi cennym doświadczeniem, poszerzyć swoją biznesową wiedzę, a także nawiązać wartościowe kontakty biznesowe.

24-26 listopada zapraszamy na 4. Światowy Szczyt Szefów Kuchni (Chefs World Summit), który odbędzie się w Monako. Redakcja Poradnika Restauratora już po raz czwarty jest jedynym patronem medialnym z Polski. Specjalnie dla naszych Czytelników przygotowane zostały darmowe pakiety rejestracyjne.

Na przełomie września i października czeka nas kolejna edycja Międzynarodowych Targów Gastronomii i Wyposażenia Hoteli Polagra Gastro / Invest Hotel, Międzynarodowych Targów Wyrobów Spożywczych Polagra Food oraz Kulinarnego Pucharu Polski. Jak zapowiadają organizatorzy, nie zabraknie nowości i kulinarnego show.

Czy ulubione danie smakowałoby tak samo, gdybyśmy mieli okazję zjeść je na talerzu wykonanym dla prezydenta Mościckiego? Albo czy espresso z filiżanki od Tiffany’ego nabierze głębi smaku? Nie od dziś wiadomo, że w doświadczeniu kulinarnym ważne jest nie tylko co jemy, ale i jak, z czego, w jakim otoczeniu. Najbardziej niezwykłe obiekty związane z tematem kuchni będzie można obejrzeć na wystawie „Sztuka od kuchni” od 6 września w DESA Unicum. A później także wylicytować na pierwszej w Polsce aukcji poświęconej kulinariom.

Kalendarium

Najpopularniejsze