20 września, po zakończeniu drugiego etapu budowy, odbyło się oficjalne otwarcie największego hotelu w stolicy Pomorza. Położony w historycznej części miasta, Radisson Hotel & Suites, Gdańsk, z ofertą ponad 340 pokoi i apartamentów oraz ogromną przestrzenią konferencyjną, jest obecnie największym hotelem w Trójmieście. Od momentu otwarcia w marcu tego roku, obiekt cieszy się rosnącą popularnością - odwiedziło go już prawie 33 tys. gości.

Radisson Hotel Group ma przyjemność ogłosić zawarcie umowy z polskim inwestorem hotelowym Europlan na budowę nowego obiektu Radisson Blu Resort w Polsce. Położony na Mazurach, regionie znanym jako „kraina tysiąca jezior”, Radisson Blu Resort, Ostróda będzie dysponował własną przystanią i parkiem wodnym, zapewniając gościom możliwość wspaniałego wypoczynku.

W spichlerzach Mały i Wielki Groddeck na Wyspie Spichrzów oraz w dobudowanej do nich nowej części powstaje hotel. Pięciogwiazdkowy obiekt funkcjonował będzie pod marką Renaissance, należącą do sieci Marriott International.

Pod koniec 2022 r. przy ul. Browarnej powstanie Hotel Hilton Garden Inn Toruń Old Town. To efekt podpisanej umowy franczyzowej pomiędzy inwestorem - PPI Polskie Projekty Inwestycyjne z Grupy Satoria a siecią Hilton.

Najpopularniejsze