14 września Dworzysko odwiedzi Włoch, Andrea Camastra, który mieszka w Polsce i jest szefem kuchni warszawskiej restauracji Senses.

 

Wspólnie z Wojciechem Harapkiewiczem przygotują pokaz kulinarny na żywo, aby po raz kolejny rozbudzić zmysły i zaprosić w kulinarną podróż.
Andrea Camastra jako jeden z dwóch szefów kuchni w Polsce otrzymał gwiazdkę Michelin prowadząc restaurację Senses. Jest nam bardzo miło, że przyjął nasze zaproszenie i przyjedzie do Dworzyska aby zaprezentować swoje umiejętności kulinarne. Gospodarzem wydarzenia jak zwykle będzie Wojciech Harapkiewicz, szef kuchni restauracji Babinicz, która jest częścią kompleksu Dworzysko w Szczawnie Zdroju.
Aby zarezerwować miejsce, prosimy o kontakt mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. / Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub telefoniczny: 74 663 30 35.

Wiecej:

 

Najpopularniejsze