Colors: Cyan Color

Już od 18 maja na wszystkich wielbicieli nietuzinkowych kompozycji  w lodziarnio-kawiarniach Grycan – Lody od pokoleń będzie czekała nowa odsłona deserowej oferty, a w niej desery: Beza Pavlova, Krówkowy, Truskawkowa Milka oraz Malinowe Brownie.

Ecolab stale rozwija ofertę profesjonalnych mopów i nakładek czyszczących. Na rynku dostępny jest już nowy mop z mikrofazy Rasant® Micro Scrub przeznaczony do gruntowego czyszczenia powierzchni z trudnego do usunięcia brudu.

Chefs Culinar oferuje wysokiej jakości krewetki tygrysie body peel (obrane z pancerza, bez jelita, ale z głową i ogonem). Skorupiaki są wygodne w spożyciu, pięknie prezentują się na talerzu, a pozostawione części nadają daniom więcej smaku. W porównaniu z popularną odmianą vannamei krewetki black tiger wyróżnia intensywne ubarwienie i szlachetny aromat. Produkt surowy, głęboko mrożony, w rozmiarze 16/20. Dostępny pod nr. 17140508 w opakowaniach 1 kg.

Chefs Culinar Sp. z o.o.
ul. Litewska 10
39-400 Tarnobrzeg
tel.: (15) 822 91 47
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Czy wiesz, że dynamicznie rośnie popyt gości restauracji na roślinną bazę w przystawkach, przekąskach, daniach głównych i daniach do dzielenia się? Ugotowane na parze i ręcznie wydrążone ziemniaki ze skórką od Aviko można napełnić dowolnym farszem i stworzyć unikatowe propozycje do karty menu. Produkt dostępny w dwóch wariantach: połówkach i ćwiartkach. Możliwość przygotowania w piecu konwekcyjnym (ok. 10 min.) lub frytownicy (ok. 3,5 min).

Aviko Sp. z .o.o.
ul. Wendy 15
81-341 Gdynia
tel.: (58) 662 43 00
www.avikofoodservice.pl
Fb: Aviko HoReCa Polska

 

Marka Diamant ma w ofercie saszetki z cukrem trzcinowym i z cukrem białym, w opakowaniach zbiorczych o różnej gramaturze - od niewielkich kartoników 0,5 kg przez większe 1 kg , worki 3 kg po duże kartony 5 kg. Na wszystkich opakowaniach wyraźnie komunikowana jest informacja, że w saszetkach znajduje się łatwo rozpuszczalny, specjalnie segregowany cukier drobny. Zapewnia to szybkie i dokładne rozpuszczenie się porcji cukru w gorących napojach (kawie, herbacie, kakao).


Pfeifer & Langen Marketing Sp. z o.o.
ul. Mickiewicza 35
60-837 Poznań
tel.: (61) 846 35 00

Kalendarium

Najpopularniejsze